ŠPA: Preokret Espanjola zaustavio seriju Bilbaa!

Fudbaleri Espanjola savladali su Atletik Bilbao kod kuće sa 2:1, u duelu 30. kola španske Primere.

Fudbal 20.03.2016 | 14:02

Tim iz Barselone je tako prekinuo seriju gostiju od četiri pobede u Primeri i napravio veliki korak ka opstanku u ligi.

Espanjol je sada 12. na tabeli sa 35 bodova, sedam više od opasne zone, dok je Bilbao ostao šesti sa 47 bodova, šest manje od četvrtoplasiranog Viljareala.

Domaćin je do važne pobede stigao preokretom u drugom poluvremenu. Bilbao je odlično počeo i golom Erasa u 20. minutu je vodio posle prvih 45 minuta.

Ključnu izmenu trener domaćina napravio je u 53. minutu kada je ušao Kaisedo, a samo minut kasnije Diop je na asistenciju Abrahama izjednačio.

Kaisedu nije dugo trebalo da ostavi utisak posle ulaska sa klupe, pa je već u 57. minutu postigao pobedonosni gol za domaćina posle dodavanja Morena.