Куп: Партизан без сведока до полуфинала!

Фудбалери Партизана пласирали су се у полуфинале Купа Србије пошто су у четвртфиналу на свом терену победили Раднички из Ниша са 2:0.

Фудбал 02.03.2016 | 20:15

Утакмица у Хумској је одиграна без публике јер је Партизан кажњен због инцидената које су правили навијачи током 150. ’вечитог дербија’.

Црно-бели су били бољи од Нишлија у већем делу утакмице, промашили су и пенал, али ће гости бити незадовољни због грешке судија приликом првог гола црно-белих.

Немања Михајловић је у 18. минуту погодио за 1:0, али се налазио у очигледном офсајду који Милорад Мажић и његови помоћници нису видели.

У наставку меча обе екипе имале су своје прилике, Партизан је имао више шанси и на крају је заслужено славио. У 50. минуту голман Јовановић одбранио је пенал Михајловићу, а меч је решио Ален Стевановић 11 минута пре краја.

У полуфинале Купа пласирали су се још Борац, Спартак и Јавор.