Kup: Partizan bez svedoka do polufinala!

Fudbaleri Partizana plasirali su se u polufinale Kupa Srbije pošto su u četvrtfinalu na svom terenu pobedili Radnički iz Niša sa 2:0.

Fudbal 02.03.2016 | 20:15

Utakmica u Humskoj je odigrana bez publike jer je Partizan kažnjen zbog incidenata koje su pravili navijači tokom 150. ’večitog derbija’.

Crno-beli su bili bolji od Nišlija u većem delu utakmice, promašili su i penal, ali će gosti biti nezadovoljni zbog greške sudija prilikom prvog gola crno-belih.

Nemanja Mihajlović je u 18. minutu pogodio za 1:0, ali se nalazio u očiglednom ofsajdu koji Milorad Mažić i njegovi pomoćnici nisu videli.

U nastavku meča obe ekipe imale su svoje prilike, Partizan je imao više šansi i na kraju je zasluženo slavio. U 50. minutu golman Jovanović odbranio je penal Mihajloviću, a meč je rešio Alen Stevanović 11 minuta pre kraja.

U polufinale Kupa plasirali su se još Borac, Spartak i Javor.