Куп: Јавор након драме и пенала ''заљуљао'' Војводину!

До 89. минута Војводина је водила 2:1. Ивањичани су изједначили у последњим тренуцима и прошли у полуфинале Купа на пенале.

Фудбал 02.03.2016 | 18:30

Сјајан меч у Ивањици!

Јавор је повео голом Марка Доцића и отишао на полувреме са вођством 1:0. Дебитант Новосађана Никола Ашћерић изједначио је у 47. минуту, после само минут и по у игри!

Војводина је кренула ка победи у 68. минуту, феноменалном контром, којом су њени играчи за десетак секунди прешли цео терен. Перић је руком пронашао Трујића, он "избацио" Филипа Малбашића на зицер, а бивши играч Партизана "ломио" противнике и погодио за 1:2.

Међутим, ту није био крај!

Јавор је изједначио у 89. минуту, голом Јована Ђокића на асистенцију Гајића. Са десне стране казненог простора погодио је леви угао Перићевог гола и најавио пенале.

Очекивано, Лалатовић је за пенал серију ставио на гол искусног Срђана Жакулу, мајстора за пенале.

Ипак, он није одбранио ниједан пенал и Јавор је прошао међу четири!

Један за другим, мрежу Војводине су са беле тачке затресли Ђокић. Јосовић, Доцић, Дражић и искусни Игор Стојаковић, који је "оверио" пласман Ивањичана у полуфинале!