ИТА: Фиорентина срушила Интер!

Фудбалери Фиорентине савладали су Интер на свом терену резултатом 2:1, у последњој утакмици 25. кола Серије А.

Фудбал 15.02.2016 | 14:20

Изузетно важну победу домаћину у борби за Лигу шампиона донео је Бабакар у 91. минуту.

Екипа Роберта Манчинија боље је отворила дуел. Повела је на време голом Борозовића у 26. минуту и ту предност је задржала до полувремена.

Фиорентина је у већем делу утакмице контролисала дешавања на терену, а то је и наплатила у наставку.

Изједначење је донео Валеро у 60. минуту утакмице, осам минута пре краја Интер је остао са десеторицом после црвеног картона Телесу, а у првом минуту надокнаде велику победу донео је Бабакар који је ушао само три минута пре тога.

У последњим тренуцима и Фиорентина је остала без једног играча, пошто је директан црвени картон добио Зарате. Фиорентина је овом победом престигла Рому на трећем месту са 49 бодова, док је Интер остао на петом месту са четири бода мање.