ИТА: Милан двапут испуштао предност, за само реми са Емполијем!

Фудбалери Емполија и Милана одиграли су 2:2 у мечу 21. кола италијанске Серије А.

Фудбал 24.01.2016 | 14:00

У првом мечу кола без голова су одиграли Фрозиноне и Аталанта.

Росонери су два пута испуштали предност и нису успели да победе на тешком гостовању.

Милан је остао шести на табели са 33 бода, а Емполи је две позиције ниже са бодом мање.

Росонери су повели преко Баке већ у осмом минуту, који је после сјајног додавања Антонелија изашао пред голмана и савладао га. У 32. минуту домаћи поравнавају резултат када се после контранапда и асистенције Сапонара у стрелце уписао Зјелински.

Други пут на мечу Милан стиже до предности у 48. минуту. Када је фудбалер Емполија покушао да избаци лопту из казненог простора, она је на ивици шеснаестерца у главу погодила Нијанга и одбила се до Бонавентуре који је био прецизан са шест метара.

Ново изједначење свом тиму донео је Макароне у 61. минуту. После слободног ударце лопту је у казненом простору примио на груди и волејом савладао голмана росонера.