ITA: Milan dvaput ispuštao prednost, za samo remi sa Empolijem!

Fudbaleri Empolija i Milana odigrali su 2:2 u meču 21. kola italijanske Serije A.

Fudbal 24.01.2016 | 14:00

U prvom meču kola bez golova su odigrali Frozinone i Atalanta.

Rosoneri su dva puta ispuštali prednost i nisu uspeli da pobede na teškom gostovanju.

Milan je ostao šesti na tabeli sa 33 boda, a Empoli je dve pozicije niže sa bodom manje.

Rosoneri su poveli preko Bake već u osmom minutu, koji je posle sjajnog dodavanja Antonelija izašao pred golmana i savladao ga. U 32. minutu domaći poravnavaju rezultat kada se posle kontranapda i asistencije Saponara u strelce upisao Zjelinski.

Drugi put na meču Milan stiže do prednosti u 48. minutu. Kada je fudbaler Empolija pokušao da izbaci loptu iz kaznenog prostora, ona je na ivici šesnaesterca u glavu pogodila Nijanga i odbila se do Bonaventure koji je bio precizan sa šest metara.

Novo izjednačenje svom timu doneo je Makarone u 61. minutu. Posle slobodnog udarce loptu je u kaznenom prostoru primio na grudi i volejom savladao golmana rosonera.