ШПА Куп: Селта одољела Атлетику, Барси 2:1 из Баскије

Барселона је стекла гол предности, док је Атлетико играо без голова у првим мечевима четвртфинала Купа краља.

Фудбал 21.01.2016 | 10:40

Каталонци су без Лионела Месија и Луиса Суарес савладали Атлетик Билбао 2:1 на Сан Мамесу.

Изгледало је да ће Барса опет декласирали Баске јер је оба гола постигла у првих 25 минута, али је посустала у наставку.

Мунир ел Хадади и Нејмар да Силва су донели солидну предност, али ју је минут пре краја меча преполовио Ариц Адурис.

С друге стране, Атлетико није успео да савлада Селту, Виго је одолео лидеру Примере.

У веома чврстом мечу оба тима су имала тек по две полушансе, па ће победник бити решен у Мадриду.

За домаћина је цео меч одиграо Немања Радоја, док је Дејан Дражић преседео на клупи за резерве.

У четвртак Валенсија дочекује Лас Палмас, а Мирандес гостује Севиљи.