ŠPA Kup: Selta odoljela Atletiku, Barsi 2:1 iz Baskije

Barselona je stekla gol prednosti, dok je Atletiko igrao bez golova u prvim mečevima četvrtfinala Kupa kralja.

Fudbal 21.01.2016 | 10:40

Katalonci su bez Lionela Mesija i Luisa Suares savladali Atletik Bilbao 2:1 na San Mamesu.

Izgledalo je da će Barsa opet deklasirali Baske jer je oba gola postigla u prvih 25 minuta, ali je posustala u nastavku.

Munir el Hadadi i Nejmar da Silva su doneli solidnu prednost, ali ju je minut pre kraja meča prepolovio Aric Aduris.

S druge strane, Atletiko nije uspeo da savlada Seltu, Vigo je odoleo lideru Primere.

U veoma čvrstom meču oba tima su imala tek po dve polušanse, pa će pobednik biti rešen u Madridu.

Za domaćina je ceo meč odigrao Nemanja Radoja, dok je Dejan Dražić presedeo na klupi za rezerve.

U četvrtak Valensija dočekuje Las Palmas, a Mirandes gostuje Sevilji.