ФРА: Коло обележавају ремији. гол Пешића!

У до сада шест одиграних шест сусрета 18. кола Лиге 1 чак четири меча завршена су идентичним резултатом – 1:1.

Фудбал 13.12.2015 | 11:20

Рен и Каен ремизирали су у петак на отварању кола, да би исто видели и у окршајима Ремса и Нице, Троје и Бастије, односно Нанта и Тулуза.

У преостала два дуела славили су домаћи – Лил је головима Бутеа у 28. и 55. минуту и Сидибе у 84. победио Лоријан код куће – 3:0 (1:0), док је Монпелеје преокретом преко Камаре и Нине поразио Генган – 2:1 (0:1).

С друге стране, Троја је поготком Дијега из пенала у самом финишу спасла бод против Нице, која је водила већ од шестог минута поготком Жермана, а слично је учинио и Нант.

'Канаринци' су у 86. минуту изједначили преко Сала и тако анулирали гол Александа Пешића пола часа раније, његов иначе други у сезони.

Осим Пешића, цео меч за госте одиграо је и Урош Спајић.

Лига 1 – 18. коло