FRA: Kolo obeležavaju remiji. gol Pešića!

U do sada šest odigranih šest susreta 18. kola Lige 1 čak četiri meča završena su identičnim rezultatom – 1:1.

Fudbal 13.12.2015 | 11:20

Ren i Kaen remizirali su u petak na otvaranju kola, da bi isto videli i u okršajima Remsa i Nice, Troje i Bastije, odnosno Nanta i Tuluza.

U preostala dva duela slavili su domaći – Lil je golovima Butea u 28. i 55. minutu i Sidibe u 84. pobedio Lorijan kod kuće – 3:0 (1:0), dok je Monpeleje preokretom preko Kamare i Nine porazio Gengan – 2:1 (0:1).

S druge strane, Troja je pogotkom Dijega iz penala u samom finišu spasla bod protiv Nice, koja je vodila već od šestog minuta pogotkom Žermana, a slično je učinio i Nant.

'Kanarinci' su u 86. minutu izjednačili preko Sala i tako anulirali gol Aleksanda Pešića pola časa ranije, njegov inače drugi u sezoni.

Osim Pešića, ceo meč za goste odigrao je i Uroš Spajić.

Liga 1 – 18. kolo