СЛС: Бабовић спријечио нову бруку Партизана у Јагодини!

Фудбалери Јагодине и Партизана одиграли су нерешено 2:2, у последњој утакмици 17. кола Суперлиге Србије.

Фудбал 09.11.2015 | 12:20

Партизан је у Јагодини био близу новог пораза, али је ипак успео да освоји бод иако је губио 2:0 и имао играча мање.

У самом финишу обе екипе играле су на победу, а домаћи тим је пропустио неколико стопостотних шанси да освоји три бода. На крају је остало 2:2, што је резултат који вероватно неће задовољити ниједну екипу.

Тренер црно-белих имао је много кадровских проблема пред дуел у Јагодини, а домаћи тим је то у првом полувремену у потпуности искористио. Уз то, Јагодини је помогао и Петар Грбић који је због ударања противничког играча добио црвени картон у финишу првог дела.

Николић је погодио у 10. минуту, а Поповић је донео великих 2:0 на полувремену у 44. минуту. Ипак, Партизан је у наставку успео да се врати. Валериј Божинов смањио је у 75. минуту, а Бабовић је сјајним голом седам минута пре краја поставио коначан резултат.

У самом финишу меча Јагодина је пропустила неколико великих шанси да ипак освоји сва три бода против шампиона Србије. Партизан сада на деоби пете позиције има 26 бодова, чак 21 мање од првопласиране Црвене звезде.