SLS: Babović spriječio novu bruku Partizana u Jagodini!

Fudbaleri Jagodine i Partizana odigrali su nerešeno 2:2, u poslednjoj utakmici 17. kola Superlige Srbije.

Fudbal 09.11.2015 | 12:20

Partizan je u Jagodini bio blizu novog poraza, ali je ipak uspeo da osvoji bod iako je gubio 2:0 i imao igrača manje.

U samom finišu obe ekipe igrale su na pobedu, a domaći tim je propustio nekoliko stopostotnih šansi da osvoji tri boda. Na kraju je ostalo 2:2, što je rezultat koji verovatno neće zadovoljiti nijednu ekipu.

Trener crno-belih imao je mnogo kadrovskih problema pred duel u Jagodini, a domaći tim je to u prvom poluvremenu u potpunosti iskoristio. Uz to, Jagodini je pomogao i Petar Grbić koji je zbog udaranja protivničkog igrača dobio crveni karton u finišu prvog dela.

Nikolić je pogodio u 10. minutu, a Popović je doneo velikih 2:0 na poluvremenu u 44. minutu. Ipak, Partizan je u nastavku uspeo da se vrati. Valerij Božinov smanjio je u 75. minutu, a Babović je sjajnim golom sedam minuta pre kraja postavio konačan rezultat.

U samom finišu meča Jagodina je propustila nekoliko velikih šansi da ipak osvoji sva tri boda protiv šampiona Srbije. Partizan sada na deobi pete pozicije ima 26 bodova, čak 21 manje od prvoplasirane Crvene zvezde.