СЛС: Ни Друловић не помаже! Нови реми Партизана!

Фудбалери Младости и Партизана одиграли су нерешено 2:2 у утакмици 15. кола Суперлиге Србије.

Фудбал 25.10.2015 | 20:00

Партизан поново није одиграо како се од њега очекује, губио је на полувремену, успео да преокрене у другом, али је Гаврић из слободњака у 89. минуту донео бод Лучанцима.

После новог кикса изабраници Љубинка Друловића сада су трећи на табели са 25 бодова, два мање од другопласираног Борца из Чачка, док је Младост на десетој позицији са 17.

’Црно-бели’ су у меч ушли ослабљени после меча са Билбаом у Лиги Европе, а то се видело већ у 10. минуту када је Леповић погодио гол Живковића из другог покушаја.

Терен у Лучанима био је очајан, али је Бабовић феноменалним потезом успео да донесе изједначење, да би Грбић после соло продора најавио тријумф гостију у 80. минуту. Ипак, то није мислио Гаврић који је у самом финишу погодио Живковићев угао из слободњака и поставио коначних 2:2.

До краја меча Шапоњић је имао стопостотну шансу да донесе три бода Партизану, али је у ситуацији 1 на 1 шутирао поред гола.

Фудбалери Вождовца и Војводине су раније током дана у Београду одиграли нерешено 0:0.

У16. колу домаћег шампионата Партизан гостује Металцу у Горњем Милановцу, док Младост дочекује Јагодину.