SLS: Ni Drulović ne pomaže! Novi remi Partizana!

Fudbaleri Mladosti i Partizana odigrali su nerešeno 2:2 u utakmici 15. kola Superlige Srbije.

Fudbal 25.10.2015 | 20:00

Partizan ponovo nije odigrao kako se od njega očekuje, gubio je na poluvremenu, uspeo da preokrene u drugom, ali je Gavrić iz slobodnjaka u 89. minutu doneo bod Lučancima.

Posle novog kiksa izabranici Ljubinka Drulovića sada su treći na tabeli sa 25 bodova, dva manje od drugoplasiranog Borca iz Čačka, dok je Mladost na desetoj poziciji sa 17.

’Crno-beli’ su u meč ušli oslabljeni posle meča sa Bilbaom u Ligi Evrope, a to se videlo već u 10. minutu kada je Lepović pogodio gol Živkovića iz drugog pokušaja.

Teren u Lučanima bio je očajan, ali je Babović fenomenalnim potezom uspeo da donese izjednačenje, da bi Grbić posle solo prodora najavio trijumf gostiju u 80. minutu. Ipak, to nije mislio Gavrić koji je u samom finišu pogodio Živkovićev ugao iz slobodnjaka i postavio konačnih 2:2.

Do kraja meča Šaponjić je imao stopostotnu šansu da donese tri boda Partizanu, ali je u situaciji 1 na 1 šutirao pored gola.

Fudbaleri Voždovca i Vojvodine su ranije tokom dana u Beogradu odigrali nerešeno 0:0.

U16. kolu domaćeg šampionata Partizan gostuje Metalcu u Gornjem Milanovcu, dok Mladost dočekuje Jagodinu.