БЛ: Реми Келна и Инголштата!

Реми Келна и Инголштата - 1:1 (1:1), уз присуство специјалних гостију на трибинама - 1.000 избеглица са Блиског истока.

Фудбал 26.09.2015 | 08:00

И Келн и Инголштат укњижили су поразе у ванредном колу Бундес лиге, одиграном у уторак и среду, па су у утакмицу на стадиону "Рајн Енерги" ушли поприлично "наложени".

Нападачки приступ урадио је плодом у 10. минуту, када је Келн повео голом Антонија Модеста!

После одличног центаршута са десне стране Марсела Рисеа, француски нападач је главом са 11 метара сместио лопту под пречку и уписао свој пети овосезонски погодак у првенству.

Само 10 минута касније, Инголштат је изједначио на готово идентичан начин - центаршут Паскала Гроса, овог пута из корнера, а највиши у скоку био је Камерунац Марвин Матип, који је погодио мрежу свог бившег клуба - 1:1.

Тренер Келна Петер Штегер ни у другом полувремену није пружио прилику Милошу Јојићу, па је српски репрезентативац цео меч одгледао са клупе за резервне играче.

Келн је у петак увече на свом стадиону угостио 1.000 избеглица са Блиског истока и у њихову част променио натпис на предњој страни дреса - уместо клупског спонзора "РЕWЕ", на дресовима је стајао натпис "ТОЛЕРАНЗ"!

Браво за "јарчеве"!

Два тима су и после ове утакмице потпуно изједначена на табели Бундес лиге - имају по 11 бодова, по три победе, два ремија и два пораза, као и исту гол-разлику од "минус два".