ФРА: "Из кеца у двојку", уз пенал у надокнади!

Монпеље и Монако одиграли "луд" меч. Боље да и не помишљамо шта би било да се играло у Србији...

Фудбал 24.09.2015 | 22:00

Фудбалери Монпељеа и Монака одиграли су трилер утакмицу у 7. колу француског првенства.

Домаћин је водио на полувремену 2:0, голом Конгреа у 26. и аутоголом Карила у 45. минуту.

Тај резултат стајао је на семафору све до 56. минута, када је Фабио Коентрао постигао гол за Монако. У 65. Лемар је донео изједначење, а затим није било голова све до петог минута надокнаде!

Шок за домаће навијаче уследио је када је голман Лигали наивно оборио Коентраа, после испуштене лопте.

Сигуран са беле тачке био је Фабињо за коначних 3:2 и 11 бод десетопласираног Монака.

Монпеље је остао на зачељу са само једним бодом, док се после седам кола Лиге 1 на првом месту налази ПСЖ са 17 бодова.