FRA: "Iz keca u dvojku", uz penal u nadoknadi!

Monpelje i Monako odigrali "lud" meč. Bolje da i ne pomišljamo šta bi bilo da se igralo u Srbiji...

Fudbal 24.09.2015 | 22:00

Fudbaleri Monpeljea i Monaka odigrali su triler utakmicu u 7. kolu francuskog prvenstva.

Domaćin je vodio na poluvremenu 2:0, golom Kongrea u 26. i autogolom Karila u 45. minutu.

Taj rezultat stajao je na semaforu sve do 56. minuta, kada je Fabio Koentrao postigao gol za Monako. U 65. Lemar je doneo izjednačenje, a zatim nije bilo golova sve do petog minuta nadoknade!

Šok za domaće navijače usledio je kada je golman Ligali naivno oborio Koentraa, posle ispuštene lopte.

Siguran sa bele tačke bio je Fabinjo za konačnih 3:2 i 11 bod desetoplasiranog Monaka.

Monpelje je ostao na začelju sa samo jednim bodom, dok se posle sedam kola Lige 1 na prvom mestu nalazi PSŽ sa 17 bodova.