ИТА: Милан славио у Удинама уз гол Балотелија!

Фудбалери Милана победили су Удинезе у гостима са 3:2, у првој утакмици петог кола италијанске Серије А.

Фудбал 22.09.2015 | 23:15

Екипа Синише Нихаловића одлично је почела, водила је на полувремену са 3:0, али је у наставку умало испустила предност.

Марио Балотели је први пут ове сезоне почео меч у стартној постави и постигао је већ у петом минуту сјајан гол из слободног ударца. У наставку полувремена уписали су се Бонавентура у 10. и Запата у 45. минуту, па је деловало да ће црвено-црни лако до победе.

У наставку је домаћин кренуо одлично. Агијеманг-Баду и Запата смањили на 3:2 до 58. минута, али до краја ипак није било промене резултата, па је Милан стигао до треће победе у сезони.

Тим Синише Михајловића је са девет бодова на деоби треће позиције на табели, док је екипа Удинезеа остала 18. са три бода.