ITA: Milan slavio u Udinama uz gol Balotelija!

Fudbaleri Milana pobedili su Udineze u gostima sa 3:2, u prvoj utakmici petog kola italijanske Serije A.

Fudbal 22.09.2015 | 23:15

Ekipa Siniše Nihalovića odlično je počela, vodila je na poluvremenu sa 3:0, ali je u nastavku umalo ispustila prednost.

Mario Baloteli je prvi put ove sezone počeo meč u startnoj postavi i postigao je već u petom minutu sjajan gol iz slobodnog udarca. U nastavku poluvremena upisali su se Bonaventura u 10. i Zapata u 45. minutu, pa je delovalo da će crveno-crni lako do pobede.

U nastavku je domaćin krenuo odlično. Agijemang-Badu i Zapata smanjili na 3:2 do 58. minuta, ali do kraja ipak nije bilo promene rezultata, pa je Milan stigao do treće pobede u sezoni.

Tim Siniše Mihajlovića je sa devet bodova na deobi treće pozicije na tabeli, dok je ekipa Udinezea ostala 18. sa tri boda.