Московски ЦСКА губио 0:3 на гостовању Мордовији у руској лиги, на крају победио 6:4! Гол Тошића за "армејце", уз две асистенције.

Фудбал 21.09.2015 | 13:00

У 15. минуту утакмице Мордовија - ЦСКА Москва на семафору је стајало 3:0 за домаћина!

Већ у 1. минуту Мордовија је повела, да би за два минута "армејци" примили још два гола (у 13. и 15. минуту). Само минут пре другог гола Мордовије, ЦСКА је остао са десеторицом на терену, јер је искључен Марио Фернадез.

Све је изгледало изгубљено за ЦСКА, али... Потпуни преокрет у другом полувремену!

Зоран Тошић имао је важну улогу у том преокрету, јер је постигао гол за 2:3, а потом и два пута асистирао.

Овако су се дешавале промене:

51' - 3:1, гол за ЦСКА Кирил Панченко
55' - Мордовија је остала са десеторицом, искључен је Ђало (снаге су изједначене на терену);
58' - 3:2, гол за ЦСКА Зоран Тошић;
59' - 3:3, гол за ЦСКА Сејду Думбија;
68' - 4:3 за Мордовију, Јевгениј Луценко;
80' - 4:4, гол за ЦСКА Ахмед Муса;
85' - 5:4 за ЦСКА, гол Ахмеда Мусе;
88' - 6:4 за ЦСКА, гол Сејдија Думбије.