Moskovski CSKA gubio 0:3 na gostovanju Mordoviji u ruskoj ligi, na kraju pobedio 6:4! Gol Tošića za "armejce", uz dve asistencije.

Fudbal 21.09.2015 | 13:00

U 15. minutu utakmice Mordovija - CSKA Moskva na semaforu je stajalo 3:0 za domaćina!

Već u 1. minutu Mordovija je povela, da bi za dva minuta "armejci" primili još dva gola (u 13. i 15. minutu). Samo minut pre drugog gola Mordovije, CSKA je ostao sa desetoricom na terenu, jer je isključen Mario Fernadez.

Sve je izgledalo izgubljeno za CSKA, ali... Potpuni preokret u drugom poluvremenu!

Zoran Tošić imao je važnu ulogu u tom preokretu, jer je postigao gol za 2:3, a potom i dva puta asistirao.

Ovako su se dešavale promene:

51' - 3:1, gol za CSKA Kiril Pančenko
55' - Mordovija je ostala sa desetoricom, isključen je Đalo (snage su izjednačene na terenu);
58' - 3:2, gol za CSKA Zoran Tošić;
59' - 3:3, gol za CSKA Sejdu Dumbija;
68' - 4:3 za Mordoviju, Jevgenij Lucenko;
80' - 4:4, gol za CSKA Ahmed Musa;
85' - 5:4 za CSKA, gol Ahmeda Muse;
88' - 6:4 za CSKA, gol Sejdija Dumbije.