СЛС: Рад изненадио Вошу, Нови Пазар опет ''бије''!

Фудбалери Рада савладали су Војводину у Новом Саду у оквиру десетог кола Суперлиге Србије, победио је и Нови Пазар, а четири утакмице су завршене ремијем.

Фудбал 20.09.2015 | 12:00

“Грађевинари“ су били у резултатском заостатку већи део меча, али су у финишу успели да постигну други гол и преокретом стигну до три бода.

У Горњем Милановцу је домаћи тим одолевао нападима Радника све до судијске надокнаде времена, када су гости постигли изједначујући погодак и освојили један бод.

Минималну победу забележио је Нови Пазар, савладан је ОФК Београд голом Предрага Павловића, а у мечевима између Јавора и Чукаричког, Младости и Вождовца, односно Спартака и Борца није било голова.

Војводина и Рад су свој меч почели у 18.00, домаћи су повели голом Настића у 19. минуту, а девет минута касније је смањио Александар Трнинић, што је био резултат с којим се отишло на полувреме.

Промене резултата није било до 85. минута, када је Рад постигао други погодак, одличан контранапад је завршен на прави начин, Александар Лутовац је био реализатор и донео победу гостујућој екипи.

Први гол на мечевима који су почели у 19.00 постигла је екипа Металца, Владимир Оташевић је реализовао одличну акцију саиграча, Младеновића и Букорца и без већих проблема савладао чувара мреже Радника.

У Горњем Милановцу су за два минута виђена два поготка, најпре је Стефан Букорац повисио на 2:0, да би већ после мање од 180 секунди наду Раднику донео Милан Ћулум, а у 92. минуту је поново био прецизан за 2:2.

После чак четири офсајд позиције и три шута у оквир гола Нови Пазар је у 26. минуту успео да стигне до предности у дуелу са ОФК Београдом. Предраг Павловић је искористио продор Костића по левом боку и матирао голмана Чупића. Тај гол донео је нова три бода тиму из Новог Пазара.