Шта је Нејмар поручио селектору Дунги?!

Немој да се шалиш да ме опет оставиш на клупи! “Седење на клупи није нешто на шта сам навикнут и не пада ми на памет да то мењам", јасан је нападач Барселоне!

Фудбал 11.09.2015 | 17:00

Фрка у Бразилу! Најбољи фудбалер селекције петоструког првака света Нејмар незадовољан је због мале минутаже у пријатељском мечу са Костариком и то је јасно ставио до знања селектору Карлосу Дунги.

Нападач Барселоне играо је само 10 минута на утакмици у Њу Џерсију, а Бразил је славио са 1:0 голом Хулка.
“Седење на клупи није нешто на шта сам навикнут и не пада ми на памет да то мењам. Хоћу да играм и увек напорно радим на томе да будем у стартној постави“, рекао је Бразилац за ЕСПН.

Нејмар нема право наступа на следеће две такмичарске утакмице Бразила јер је кажњен због црвеног картона против Чилеа летос на Копа Америци.

Како ће Дунга реаговати на изјаву суперстара из Барселоне видећемо већ у уторак, када Бразилце очекује пријатељски дуел са САД у Бостону.

Нејмар има 23 године, а до сада је за селекцију Бразила већ одиграо 66 утакмица и постигао 44 гола.