Šta je Nejmar poručio selektoru Dungi?!

Nemoj da se šališ da me opet ostaviš na klupi! “Sedenje na klupi nije nešto na šta sam naviknut i ne pada mi na pamet da to menjam", jasan je napadač Barselone!

Fudbal 11.09.2015 | 17:00

Frka u Brazilu! Najbolji fudbaler selekcije petostrukog prvaka sveta Nejmar nezadovoljan je zbog male minutaže u prijateljskom meču sa Kostarikom i to je jasno stavio do znanja selektoru Karlosu Dungi.

Napadač Barselone igrao je samo 10 minuta na utakmici u Nju Džersiju, a Brazil je slavio sa 1:0 golom Hulka.
“Sedenje na klupi nije nešto na šta sam naviknut i ne pada mi na pamet da to menjam. Hoću da igram i uvek naporno radim na tome da budem u startnoj postavi“, rekao je Brazilac za ESPN.

Nejmar nema pravo nastupa na sledeće dve takmičarske utakmice Brazila jer je kažnjen zbog crvenog kartona protiv Čilea letos na Kopa Americi.

Kako će Dunga reagovati na izjavu superstara iz Barselone videćemo već u utorak, kada Brazilce očekuje prijateljski duel sa SAD u Bostonu.

Nejmar ima 23 godine, a do sada je za selekciju Brazila već odigrao 66 utakmica i postigao 44 gola.