ПЛ БиХ: "Соколови“ јачи од "вукова“!

У малом сарајевском дербију Славија савладала Олимпик 3:2 и послала га на дно табеле.

Фудбал 17.08.2015 | 20:41

Посљедња утакмица четвртог кола Премијер лиге БиХ донијела је много узбуђења, али и голова, што није чест случај на нашим теренима.

Послије 90 минута игре са Кошева Славија носи кући сва три бода пошто је савладала Олимпик резултатом 3:2.

Повели су „вукови“ преко Стефана у 16 минуту, а Славији је требало још толико игре да изједначи, стрелац је био Регоје.

Почетком другог полувремена потпуни преокрет, Барић је у 52. минуту забио за 2:1.

Олимпик је успио да изједначи на 2:2 у 67. минуту, прецизан са бијеле тачке био је Мухаремовић.

„Соколови“ су међутим били одлучни да дођу до прве овосезонске побједе и то им је и успјело у 73, минуту када је голман домаћих погријешио, а Вејновић то искористио за 3:2.

Олимпик је имао нову прилику да изједначи из пенала, али је овај пут Мухаремовић промашио и Олимпик је тако пао на посљедње мјесто на табели са само освојена два бода.