PL BiH: "Sokolovi“ jači od "vukova“!

U malom sarajevskom derbiju Slavija savladala Olimpik 3:2 i poslala ga na dno tabele.

Fudbal 17.08.2015 | 20:41

Posljednja utakmica četvrtog kola Premijer lige BiH donijela je mnogo uzbuđenja, ali i golova, što nije čest slučaj na našim terenima.

Poslije 90 minuta igre sa Koševa Slavija nosi kući sva tri boda pošto je savladala Olimpik rezultatom 3:2.

Poveli su „vukovi“ preko Stefana u 16 minutu, a Slaviji je trebalo još toliko igre da izjednači, strelac je bio Regoje.

Početkom drugog poluvremena potpuni preokret, Barić je u 52. minutu zabio za 2:1.

Olimpik je uspio da izjednači na 2:2 u 67. minutu, precizan sa bijele tačke bio je Muharemović.

„Sokolovi“ su međutim bili odlučni da dođu do prve ovosezonske pobjede i to im je i uspjelo u 73, minutu kada je golman domaćih pogriješio, a Vejnović to iskoristio za 3:2.

Olimpik je imao novu priliku da izjednači iz penala, ali je ovaj put Muharemović promašio i Olimpik je tako pao na posljednje mjesto na tabeli sa samo osvojena dva boda.