ФРА: Каен лидер, Лион ''минимално''!

Фудбалери Каена новим минималцем преузелу су прво место Лиге 1, а првенац у сезони остварио је Олимпик Лион.

Фудбал 16.08.2015 | 12:20

Милан Бишевац контролисао је одбрану Лиона који је славио минималну победу у Генгаму, голом резервисте Клаудија Бовоа 11 минута пре краја.

Каен је након Марсеја, савладао и Тулуз 1:0, па је први на табели бар на једно вече. Нови тријумф донео је Да Силва, док је Урош Спајић искључен из тима Тулуза у последњем минуту.

У дербију дана Саиве је у 91. минуту донео Бордоу реми у Сент Етјену 1:1. Минималац је остварио Рен против Монпељеа, голом Гросицког пет минута пре краја меча.

Меч кола вероватно одиграли су Троа и Ница, који су поделили бодове са 3:3. Домаћин је повео већ у трећем минуту, али гости су преокренули на 3:1 до полувремена.

Троа 13 минута пре краја смањује на 3:2, да би огроман бод домаћину у последњем, трећем минуту надокаде времена донео Тијаго.