FRA: Kaen lider, Lion ''minimalno''!

Fudbaleri Kaena novim minimalcem preuzelu su prvo mesto Lige 1, a prvenac u sezoni ostvario je Olimpik Lion.

Fudbal 16.08.2015 | 12:20

Milan Biševac kontrolisao je odbranu Liona koji je slavio minimalnu pobedu u Gengamu, golom rezerviste Klaudija Bovoa 11 minuta pre kraja.

Kaen je nakon Marseja, savladao i Tuluz 1:0, pa je prvi na tabeli bar na jedno veče. Novi trijumf doneo je Da Silva, dok je Uroš Spajić isključen iz tima Tuluza u poslednjem minutu.

U derbiju dana Saive je u 91. minutu doneo Bordou remi u Sent Etjenu 1:1. Minimalac je ostvario Ren protiv Monpeljea, golom Grosickog pet minuta pre kraja meča.

Meč kola verovatno odigrali su Troa i Nica, koji su podelili bodove sa 3:3. Domaćin je poveo već u trećem minutu, ali gosti su preokrenuli na 3:1 do poluvremena.

Troa 13 minuta pre kraja smanjuje na 3:2, da bi ogroman bod domaćinu u poslednjem, trećem minutu nadokade vremena doneo Tijago.