ФРА: Лион имао 21 шут, али без гола!

Фудбалери Ремса и Тулуза остварили су победе у недељним мечевима првог кола француске Лиге 1.

Фудбал 10.08.2015 | 16:00

Ремс је у гостима савладао Бордо са 2:1 после преокрета. Домаћи су повели у финишу првог полувремена преко Казрија, да би Ремс у последњих десет минута меча головима Де Превила и Сибачуа освојио прве бодове у новој сезони.

И Тулуз је до победе на свом терену стигао псоле преокрета. Сент Етјен је повео у 17. минуту голом Перина, девет минута касније Брајтвајте поравнава резултат, а победу свом тиму донео је Бен Једер. Тулуз је остао са играчем мање на терену у 87. минуту јер је директан црвени картон добио српски фудбалер Александар Пешић, само шест минута по уласку на терен.

Коло су затворили Лион и Лоријен који су на Жерлану одиграли без голова. Српски фудбалер Милан Бишевац одиграо је цео меч за домаћи тим.

Лион је био бољи ривал током целог меча, имао је чак 21 шут ка голу, од тога шест у оквори, али то није било довољно за тријумф.