FRA: Lion imao 21 šut, ali bez gola!

Fudbaleri Remsa i Tuluza ostvarili su pobede u nedeljnim mečevima prvog kola francuske Lige 1.

Fudbal 10.08.2015 | 16:00

Rems je u gostima savladao Bordo sa 2:1 posle preokreta. Domaći su poveli u finišu prvog poluvremena preko Kazrija, da bi Rems u poslednjih deset minuta meča golovima De Previla i Sibačua osvojio prve bodove u novoj sezoni.

I Tuluz je do pobede na svom terenu stigao psole preokreta. Sent Etjen je poveo u 17. minutu golom Perina, devet minuta kasnije Brajtvajte poravnava rezultat, a pobedu svom timu doneo je Ben Jeder. Tuluz je ostao sa igračem manje na terenu u 87. minutu jer je direktan crveni karton dobio srpski fudbaler Aleksandar Pešić, samo šest minuta po ulasku na teren.

Kolo su zatvorili Lion i Lorijen koji su na Žerlanu odigrali bez golova. Srpski fudbaler Milan Biševac odigrao je ceo meč za domaći tim.

Lion je bio bolji rival tokom celog meča, imao je čak 21 šut ka golu, od toga šest u okvori, ali to nije bilo dovoljno za trijumf.