Гроф: Биће Звезда боља...за 2-3 године!!!

Тренер Црвене звезде Миодраг "Гроф" Божофић није задовољан игром тима, а наравно ни резултатом у Горњем Милановцу.

Фудбал 27.07.2015 | 13:00

Звезда је опет одиграла неубедљиво, али за разлику од првог кола и преокрета против ОФК Београда, ниједном није успела да затресе мрежу Металца.

"Нисам задовољан. Било је шанси на обе стране, прво полувреме смо одиграли лоше, нисмо имали прави пас, нисмо стварали прилике. Били смо бољи у другом полувремену, могли смо да победимо, али и да изгубимо. Резултат је реалан", рекао је Божовић

Звезда после два кола има четири бода, па већ сада заостаје за највећим ривалом Партизаном који уз две победе има и гол разлику 10:0.

На питање када очекује боље партије свог тима, црногорски стручњак је духовито одговори: “"За једно две, три године”".

У следећем колу црвено-бели дочекују нишки Раднички.