Grof: Biće Zvezda bolja...za 2-3 godine!!!

Trener Crvene zvezde Miodrag "Grof" Božofić nije zadovoljan igrom tima, a naravno ni rezultatom u Gornjem Milanovcu.

Fudbal 27.07.2015 | 13:00

Zvezda je opet odigrala neubedljivo, ali za razliku od prvog kola i preokreta protiv OFK Beograda, nijednom nije uspela da zatrese mrežu Metalca.

"Nisam zadovoljan. Bilo je šansi na obe strane, prvo poluvreme smo odigrali loše, nismo imali pravi pas, nismo stvarali prilike. Bili smo bolji u drugom poluvremenu, mogli smo da pobedimo, ali i da izgubimo. Rezultat je realan", rekao je Božović

Zvezda posle dva kola ima četiri boda, pa već sada zaostaje za najvećim rivalom Partizanom koji uz dve pobede ima i gol razliku 10:0.

Na pitanje kada očekuje bolje partije svog tima, crnogorski stručnjak je duhovito odgovori: “"Za jedno dve, tri godine”".

U sledećem kolu crveno-beli dočekuju niški Radnički.