Тест: Партизан сигуран у првој провјери!

Фудбалери Партизана победили су у Бајиној Башти домаћу екипу Слоге са 3:0 (1:0), у првој припремној утакмици пред нову сезону.

Фудбал 22.06.2015 | 12:00

Слога - Партизан 0:3 (0:1), пред око 3.000 гледалаца на Градском стадиону у Бајиној Башти, у недељу поподне.

Шампион је дошао у вођство голом Немање Којића у седмом минуту, а победу је обезбедио тек у финишу, преко Предрага Луке (87) и младог Марка Голубовића (89).

Тренер Зоран Милинковић одлучио је да два потпуно различита тима одиграју по 45 минута, а утакмицу су са клупе испратили најзвучније појачање овог лета Валери Божинов, капитен Саша Илић, голман Живковић, Грбић, Бандаловски...

Дебитовао је бразилски штопер Фабрисио Силва Дорнелас.

Прво полувреме: Лукач, Вулићевић, Балажиц, Фабрисио, Богосавац, Јевтовић, Маринковић, Бабовић, Лукић, Нинковић, Којић.

Друго полувреме: Кљајић, Грбовић, Остојић, Перишић, Ашковски, Чађеновић, Кнежевић, Дамјановић, Лука, Главчић, Голубовић.

"Прва утакмица коју смо одиграли након седам рада. Види се да су ноге мало 'теже', али све у свему, један коректан меч. Дебитовало је доста играча из наше омладинске школе и утисци су углавном позитивни", изјавио је Милинковић.

Наредни тест црно-бели ће имати у среду од 18 часова против ФК Златиборац.

"Тренутно смо у захтевном ритму. Обим рада је доста велики и тек нам предстоји оно право", додао је Партизанов шеф струке.

Подсетимо да ће црно-бели у овим тренуцима пратити жреб другог кола квалификација за Лигу шампиона.