Test: Partizan siguran u prvoj provjeri!

Fudbaleri Partizana pobedili su u Bajinoj Bašti domaću ekipu Sloge sa 3:0 (1:0), u prvoj pripremnoj utakmici pred novu sezonu.

Fudbal 22.06.2015 | 12:00

Sloga - Partizan 0:3 (0:1), pred oko 3.000 gledalaca na Gradskom stadionu u Bajinoj Bašti, u nedelju popodne.

Šampion je došao u vođstvo golom Nemanje Kojića u sedmom minutu, a pobedu je obezbedio tek u finišu, preko Predraga Luke (87) i mladog Marka Golubovića (89).

Trener Zoran Milinković odlučio je da dva potpuno različita tima odigraju po 45 minuta, a utakmicu su sa klupe ispratili najzvučnije pojačanje ovog leta Valeri Božinov, kapiten Saša Ilić, golman Živković, Grbić, Bandalovski...

Debitovao je brazilski štoper Fabrisio Silva Dornelas.

Prvo poluvreme: Lukač, Vulićević, Balažic, Fabrisio, Bogosavac, Jevtović, Marinković, Babović, Lukić, Ninković, Kojić.

Drugo poluvreme: Kljajić, Grbović, Ostojić, Perišić, Aškovski, Čađenović, Knežević, Damjanović, Luka, Glavčić, Golubović.

"Prva utakmica koju smo odigrali nakon sedam rada. Vidi se da su noge malo 'teže', ali sve u svemu, jedan korektan meč. Debitovalo je dosta igrača iz naše omladinske škole i utisci su uglavnom pozitivni", izjavio je Milinković.

Naredni test crno-beli će imati u sredu od 18 časova protiv FK Zlatiborac.

"Trenutno smo u zahtevnom ritmu. Obim rada je dosta veliki i tek nam predstoji ono pravo", dodao je Partizanov šef struke.

Podsetimo da će crno-beli u ovim trenucima pratiti žreb drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.