РУС: Како је ЦСКА ''убио'' Спартака у највећем дербију?!

Ко каже да је Бамби нежан? Тошић закуцао лопту под пречку, ЦСКА разбио Спартак! Србин постигао свој пети гол у сезони.

Фудбал 17.05.2015 | 15:40

ЦСКА баш воли да побеђује екипе из Москве, а Зоран Тошић је овога месеца веома расположен да им даје голове. После победе над Локомотивом где је Србин био стрелац, у градском дербију је овога пута настрадао Спартак и то као домаћин. И поново је Тошић тресао мрежу! Резултат на крају меча - 4:0 за ЦСКА!

Све је практично било готово већ у првом полувремену. Роман Еременко је одлично отворио меч са поприлично срећним голом у 11. минуту, а одмах затим, у 22. минуту је већ показао класу и лагано матирао голмана Спартака.

Вишњицу на врх торте ставио је Зоран Тошић лепим ударцем под пречку, и ту је практично преломљен меч. Он је примио лопту у шенсаестерцу противника и сјајно се снашао.

До краја је ЦСКА спустио ритам, а и Ахмед Муса је успео је да се упише у стрелце у 63. минуту. Ово је прва победа ЦСКА над Спартаком у гостима после три године поста. Овим тријумфом Армејци се пењу на друго место на табели.