RUS: Kako je CSKA ''ubio'' Spartaka u najvećem derbiju?!

Ko kaže da je Bambi nežan? Tošić zakucao loptu pod prečku, CSKA razbio Spartak! Srbin postigao svoj peti gol u sezoni.

Fudbal 17.05.2015 | 15:40

CSKA baš voli da pobeđuje ekipe iz Moskve, a Zoran Tošić je ovoga meseca veoma raspoložen da im daje golove. Posle pobede nad Lokomotivom gde je Srbin bio strelac, u gradskom derbiju je ovoga puta nastradao Spartak i to kao domaćin. I ponovo je Tošić tresao mrežu! Rezultat na kraju meča - 4:0 za CSKA!

Sve je praktično bilo gotovo već u prvom poluvremenu. Roman Eremenko je odlično otvorio meč sa poprilično srećnim golom u 11. minutu, a odmah zatim, u 22. minutu je već pokazao klasu i lagano matirao golmana Spartaka.

Višnjicu na vrh torte stavio je Zoran Tošić lepim udarcem pod prečku, i tu je praktično prelomljen meč. On je primio loptu u šensaestercu protivnika i sjajno se snašao.

Do kraja je CSKA spustio ritam, a i Ahmed Musa je uspeo je da se upiše u strelce u 63. minutu. Ovo je prva pobeda CSKA nad Spartakom u gostima posle tri godine posta. Ovim trijumfom Armejci se penju na drugo mesto na tabeli.