Срби се ''смрзли'' на Исланду!

Репрезентација Србије претрпела убедљив пораз у мечу трећег кола квалификација за Европско првенство 2016. године.

Остали спортови 30.04.2015 | 13:40

Селектор Дејан Перић у најави утакмице против Исланда је говорио како рецепт за победу мора да се тражи у чврстој одбрани.

Колико су српски рукометаши испунили тренерове замисли, најбоље говори коначан резултат 38:22 (16:10) у корист домаћина!

"Орлови" и Исланд сада су са по четири бода изједначени на челу табеле, а у четвртак може да им се придружи и Црна Гора, ако победи Израел у гостима.

Прилику за реванш Перићеви изабраници имаће у недељу од 19.00 у нишком Чаиру.

Иначе, Исланђани су после 10 минута игре водили 8:1, а 15 минута пре краја имали су двоструко више постигнутих голова на свом конту - 30:15! Гудјон Валур Сигурдсон предводио их је са чак 12 погодака...