Серија А: Интер славио у Удинама са два играча више!

Фудбалери Интера савладали су Удинезе 2:1, тек пошто је домаћин остао са деветорицом играча на терену.

Фудбал 28.04.2015 | 23:00

"Неразури" су бројчану предност стекли већ у 40. минуту, али су повели тек у 48. голом Маура Икардија из пенала.

Ипак, само два минута Антонио ди Натале је изједначио, али већ осам минута касније Удинезе остаје без још једног фудбалера. Гости то користе 25 минута пре краја, резервиста Лукас Подолски је погодио за велика три бода.

Немања Видић одиграо је цео меч за Интер који је добио трећи пут у последња четири кола и вратио се у борбу за пласман у Лигу Европе, има два бода мање од Сампдорије, уз меч више.

Удинезе је поражен после два кола, па је екипа Дејана Станковића, који је помоћник тренеру Андреи Страмачонију, остала на 13. месту са 38 бодова, 14 од зоне испадања.

Интер у следећем колу дочекује Кјево, док Удинезе гостује његовом градском ривалу Верони.