Serija A: Inter slavio u Udinama sa dva igrača više!

Fudbaleri Intera savladali su Udineze 2:1, tek pošto je domaćin ostao sa devetoricom igrača na terenu.

Fudbal 28.04.2015 | 23:00

"Nerazuri" su brojčanu prednost stekli već u 40. minutu, ali su poveli tek u 48. golom Maura Ikardija iz penala.

Ipak, samo dva minuta Antonio di Natale je izjednačio, ali već osam minuta kasnije Udineze ostaje bez još jednog fudbalera. Gosti to koriste 25 minuta pre kraja, rezervista Lukas Podolski je pogodio za velika tri boda.

Nemanja Vidić odigrao je ceo meč za Inter koji je dobio treći put u poslednja četiri kola i vratio se u borbu za plasman u Ligu Evrope, ima dva boda manje od Sampdorije, uz meč više.

Udineze je poražen posle dva kola, pa je ekipa Dejana Stankovića, koji je pomoćnik treneru Andrei Stramačoniju, ostala na 13. mestu sa 38 bodova, 14 od zone ispadanja.

Inter u sledećem kolu dočekuje Kjevo, dok Udineze gostuje njegovom gradskom rivalu Veroni.