Тест: Црвена Звезда - ИМТ 2:2!

Комбиновани састав фудбалера Црвене звезде ремизирао је са 2:2 у пријатељској утакмици са ИМТ-ом, пред "вечити дерби" са Партизаном (субота, 18.00).

Фудбал 22.04.2015 | 08:00

Док је један део екипе шампиона Србије тренирао, на другом терену су снаге одмерили резервисти са ИМТ-ом, а прву утакмицу после дуге паузе одиграо је опорављени Марко Петковић, који је екипу предводио са капитенском траком на руци. Македонски везиста, иначе централни везни играч Данијел Аврамовски, деловао је по десном боку, док је најистуренији био Вукан Савићевић.

Гости су повели у 35. минуту преко Савићевића из слободног ударца, Звезда је успела да преокрене са два поготка у два минута, пошто је Гаврић прво затресао мрежу, а затим и асистирао Савићевићу, који је послао лопту под пречку. Мало касније, Јеремић је искористио непажњу одбране да матира Кахримана и постави коначан резултат.