Test: Crvena Zvezda - IMT 2:2!

Kombinovani sastav fudbalera Crvene zvezde remizirao je sa 2:2 u prijateljskoj utakmici sa IMT-om, pred "večiti derbi" sa Partizanom (subota, 18.00).

Fudbal 22.04.2015 | 08:00

Dok je jedan deo ekipe šampiona Srbije trenirao, na drugom terenu su snage odmerili rezervisti sa IMT-om, a prvu utakmicu posle duge pauze odigrao je oporavljeni Marko Petković, koji je ekipu predvodio sa kapitenskom trakom na ruci. Makedonski vezista, inače centralni vezni igrač Danijel Avramovski, delovao je po desnom boku, dok je najistureniji bio Vukan Savićević.

Gosti su poveli u 35. minutu preko Savićevića iz slobodnog udarca, Zvezda je uspela da preokrene sa dva pogotka u dva minuta, pošto je Gavrić prvo zatresao mrežu, a zatim i asistirao Savićeviću, koji je poslao loptu pod prečku. Malo kasnije, Jeremić je iskoristio nepažnju odbrane da matira Kahrimana i postavi konačan rezultat.