РУС: Ремизирали лидери, Тошић се повредио!

Три дерби меча 24. кола руске Премијер лиге, у којима су играча четири водећа тима, завршена су без победника.

Фудбал 20.04.2015 | 17:00

Лидер Зенит играо је без голова са Кубањом, али је задржао вођство од осам бодова испред Краснодара, који је извукао 1:1 против ЦСКА у Москви, и направио велики корак ка Лиги шампиона.

У трећем мечу дана, московски Динамо је играо такође без голова против Терека у Грозном, те пропустио шансу да престигне "армејце" на трећем месту. Али, Динамо има меч мање, па ће бити у прилици да поправи позицију на табели.

Меч на Химки арени, у којем је Краснодар голом Вандерсона два минута пре краја освојио огроман бод, обележила је повреда српског репрезентативца Зорана Тошића, који је у 67. минуту напустио терен након што је добио ударац у десну ногу.

Тошић је повредио лист леве ноге, а још није познато да ли ће морати да паузира, и колико дуго.