АБА: Шта ћемо видјети у 4. мечу?!
Кошаркаши Партизана НИС дочекују Црвену звезду Телеком од 21 час у Пиониру у четвртом мечу полуфинала плеј офа АБА лиге.
Кошарка 19.04.2015 | 17:40
Црвено-бели воде са 2:1 у серији. После победе у првом мечу пред својим навијачима 73:64, Партизан је направио брејк 70:68, који је Звезда вратила у суботу 95:85.
Шампион Србије домаћин је и на овом сусрету, док би се евентуални пети меч играо у среду пред публиком црвено-белих.
Суботњи меч обележили су Александар Павловић неспортским потезом када је ударио Бранка Лазића у међуножје, као и Никола Калинић који је у четвртој четвртини пришао судија и почео да га моли да личну грешку додели Јовићу, пошто је у том тренутку имао четири фаула.
Тренер Партизана Душко Вујошевић није био задоволајн суђењем, док је Дејан Радоњић рекао да је ово био прави евролигашки меч.
Кошаркаши Партизана Милан Мачван и Драган Милосављевић сложили су се да њихов тим мора много боље да одигра у новом мечу.
Играчи Црвене звезде Никола Калинић и Бранко Лазић сматрају да и поред предности њихове екипе још ништа није решено.
КК Црвена звезда саопштила је да су у суботу чланови управе и пријатељи клуба избачени из хале на полувремену, док је пословни директор Партизана Млађан Шилобад рекао да то нису били чланови управе већ вође навијача.
У другом полуфиналу од 19.00 у Загребу састају се Будућност и Цедевита. Подгоричани су у Хрватску допутовали са 2:0, али су домаћи кошаркаши смањили резултат у серији.

Коментари / 0
Оставите коментар