Киз и Кербер за трофеј у Чарлстону!
Немачка тенисерка Анђелика Кербер и миљеница домаће публике Медисон Киз бориће се за титулу на турниру у Чарлстону.
Тенис 12.04.2015 | 13:00
Обе тенисерке су сигурно дошле до тријумфа, у по два сета, а лакши посао имала је Кизова, седми носилац, која је славила против Чехиње Луције Храдецке са 6:1, 6:4, после једног сата и осам минута игре.
Керберова је у другом полуфиналу била боља од сународнице Андрее Петковић са 6:4, 6:4, а тај дуел је трајао један сат и 35 минута игре.
У дубл конкуренцији, Швајцаркиња Мартина Хингис и Сања Мирза из Индије су наставиле низ и оствариле 11. узастопну тријумфу. Њих две су славиле против Рускиња Але Кудријавцеве и Анастасије Пављученкове са 6:4, 1:6, 10:7.
Хингисова и Мирза ће се за титулу борити са Аустралијанком Кејси Делаквом и Даријом Јурак из Хрватске. Аустралијско-хрватска комбинација је у полуфиналу победила Новозеланђанку Марину Ераковић и Петковићеву са 6:4, 1:6, 10:5.
Турнир у Чарлстону игра се за наградни фонд од 731.000 долара.

Коментари / 0
Оставите коментар