Какав повратак Фејсе на терен - с ''бомбом''!

Љубомир Фејса се вратио на терен после тачно годину дана и фантастичним голом украсио је победу Бенфике од 5:1 над Академиком у 28. колу португалског првенства.

Фудбал 11.04.2015 | 22:40

Српски везиста је повредио колено 10. априла 2014. против АЗ Алкмара у Лиги Европе и после опоравка на најбољи начин обележио је повратак. Поготком, али не обичним, већ за ТВ шпице који ће се још дуго вртети.

Бенфика је победу осигурала у првих 19 минута када су мрежу Академике затресли Жардел, Жонас и Лима из пенала, а Фејса је ушао у игру у 62. уместо Самариса.

Играо се сам финиш меча и шест минута пре краја лопта је дошла до нашег везисте који је закорачио у казнени простор, распалио по њој и послао је под пречку у горњи леви угао за осмех на лицу и слање срца публици.

Лисабонски тим је лидер португалског првенства са 71 бодом, шест више од другопласираног Порта који има и утакмицу мање.