Kakav povratak Fejse na teren - s ''bombom''!

Ljubomir Fejsa se vratio na teren posle tačno godinu dana i fantastičnim golom ukrasio je pobedu Benfike od 5:1 nad Akademikom u 28. kolu portugalskog prvenstva.

Fudbal 11.04.2015 | 22:40

Srpski vezista je povredio koleno 10. aprila 2014. protiv AZ Alkmara u Ligi Evrope i posle oporavka na najbolji način obeležio je povratak. Pogotkom, ali ne običnim, već za TV špice koji će se još dugo vrteti.

Benfika je pobedu osigurala u prvih 19 minuta kada su mrežu Akademike zatresli Žardel, Žonas i Lima iz penala, a Fejsa je ušao u igru u 62. umesto Samarisa.

Igrao se sam finiš meča i šest minuta pre kraja lopta je došla do našeg veziste koji je zakoračio u kazneni prostor, raspalio po njoj i poslao je pod prečku u gornji levi ugao za osmeh na licu i slanje srca publici.

Lisabonski tim je lider portugalskog prvenstva sa 71 bodom, šest više od drugoplasiranog Porta koji ima i utakmicu manje.