ФРА: Монако у потјери за ЛШ!

Фудбалери Монака наставили су борбу за пласман у Лигу шампиона убедљивом победом у Каену 3:0 (1:0) на отварању 32. кола Лиге 1.

Фудбал 10.04.2015 | 23:00

Екипа из Кнежевине је 16 тријумфовом стигла до 58 бода и прескочила трећепласирани Марсеј барем до недеље. Каен је претрпео 14 пораз, па је остао на 12. месту са 38 бодова.

Гости су повели у 29. минуту када је, после асистенције Фереире, Мартиал погодио даљи угао гола домаћина. На други гол чекало се до 64. минута, а овога пута стрелац је био Бернард Силва, после сјајног соло продора.

Коначан резултат сусрета, двадесет минута касније, поставио је такође Бразилац – овога пута после асистенције стрелца првог поготка.

'Кнежеве' наредног уторка очекује први дуел четвртине финала Лиге шампиона против Јувентуса у Торину.