FRA: Monako u potjeri za LŠ!

Fudbaleri Monaka nastavili su borbu za plasman u Ligu šampiona ubedljivom pobedom u Kaenu 3:0 (1:0) na otvaranju 32. kola Lige 1.

Fudbal 10.04.2015 | 23:00

Ekipa iz Kneževine je 16 trijumfovom stigla do 58 boda i preskočila trećeplasirani Marsej barem do nedelje. Kaen je pretrpeo 14 poraz, pa je ostao na 12. mestu sa 38 bodova.

Gosti su poveli u 29. minutu kada je, posle asistencije Fereire, Martial pogodio dalji ugao gola domaćina. Na drugi gol čekalo se do 64. minuta, a ovoga puta strelac je bio Bernard Silva, posle sjajnog solo prodora.

Konačan rezultat susreta, dvadeset minuta kasnije, postavio je takođe Brazilac – ovoga puta posle asistencije strelca prvog pogotka.

'Kneževe' narednog utorka očekuje prvi duel četvrtine finala Lige šampiona protiv Juventusa u Torinu.