Утакмицу румунског шампионата између Цеахлаула из Пјатра Њамца и Виторула обележила су три гола из пенала и прекид сусрета од стране газде домаћег тима.

Фудбал 06.04.2015 | 23:20

Анђело Масоне је ушао на терен у надокнади времена и захтевао од својих играча да оду у свлачионицу када је судија досудио други пенал за Виторул при резултату 1:1 у 91. минуту утакмице.

Масоне није желео да напусти терен из протеста, али је на крају послат на трибине, а утакмица је настављена, а гости су славили са 2:1.

Богдан Митреа био је прецизан и тако је донео тријумф свом тиму, а управо он је био стрелац и првог гола за госте, такође са беле тачке.

Једини гол за домаћи тим постигао је Влад Ацхим у последњим тренуцима првог полувремена, исто из пенала.